Telefon : 00355 4 2349233

Urgjenca (për Tiranën) : 00355 4 2222235

Rruga e Dibrës, Nr. 372, Tiranë (Shiko ku gjendet në hartë)

Rezervimet e Konsultave Ambulatore (e hënë - e premte) : 0800 28 28 (vetëm nga numër fiks) 00355 4 2349217

Konsultat dhe Oraret


Kreu > Për Pacientët dhe Familjarët > Konsultat dhe Oraret

Strukturat e konsultave në QSUT


Lista me emrat dhe ditët e konsultave
për mjekët e Pediatrisë sipas kabineteve

Kabineti
Mjeku  Konsulent Ditët e  Konsultave Orari
Nefrologjia
Dr. Rezart Xhepa E Hënë 10.00 – 13.00
Dr. Diamant Shtiza E Martë 10.00 – 13.00
Dr. Rezart Xhepa E Mërkurë 10.00 – 13.00
Dr. Ornela Xhango E Enjte 10.00 – 13.00
Dr. Rezart Xhepa E Premte 10.00 – 13.00
Okulistika
Dr. Eneida  Rustemi Balliu E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 12.00 – 15.00
Onkohematologjia
Dr. Anila  Godo E Hënë 10.00 – 13.00
Dr. Anila  Godo E Martë 10.00 – 13.00
Dr. Donjeta  Bali E Mërkurë 10.00 – 13.00
Dr. Mirela   Xhafa E Enjte 10.00 – 13.00
Dr. Eleni  Nastasi E Premte 10.00 – 13.00
Pneumoalergologjia
Dr. Luljeta  Kote E Hënë 10.00 – 13.00
Dr. Luljeta Mati 10.00 – 13.00
Dr. Evda  Vevecka E Martë 10.00 – 13.00
Dr. Luljeta Mati E Mërkurë 10.00 – 13.00
Dr. Luljeta  Kote 10.00 – 13.00
Dr. Evda  Vevecka E Enjte 10.00 – 13.00
Dr. Luljeta Mati E Premte 10.00 – 13.00
Gastrohepatologjia
Dr. Paskal  Cullufi E Hënë-Enjte 10.00 – 13.00
Dr. Paskal  Cullufi E Martë 10.00 – 13.00
Dr. Behar   Shehu E Martë-E Premte 10.00 – 13.00
Endokrinologjia
Dr. Petrit  Hoxha E Hënë- Mërkurë- Premte 10.00 – 13.00
Dr. Lindita  Grimci E Martë-E Enjte 10.00 – 13.00
Neurologjia
Dr. Aida  Bushati E Hënë-Mërkurë-Premte 10.00 – 13.00
Dermatologjia
Dr. Erjona Shehu E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 10.00 – 13.00
Pediatria Infektive
Dr. Eli   Foto E Martë-Premte 10.00 – 13.00
Dr. Rajda  Petrela E Mërkurë 10.00 – 13.00
Dr. Hamide   Hoxha E Enjte 10.00 – 13.00
Dr. Gjeorgjina  Kuli E Hënë 10.00 – 13.00
Pediatria e Përgjithshme
Dr. Numila Kumnesha E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 10.00 – 13.00
Dr. Albert Koja E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 10.00 – 13.00
Dr. Aurel Vula E Hënë-Mërkurë-Premte 10.00 – 13.00
Dr. Genti  Xhelilaj E Martë-E Premte 10.00 – 13.00
ORL
Dr.Edlira  Beqiri E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 10.00 – 13.00
Dr.Juzela Shehu E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 10.00 – 13.00

 

Lista me emrat dhe ditët e konsultave
për mjekët e Sëmundjeve të Brendshme sipas Shërbimeve

      Shërbimi
Mjeku  Konsulent Ditët e  Konsultave Orari
Nefrologjia
Dr. Myftar Barbullushi E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Merita Roja 10.00 – 14.00
Dr. Nerida Spahiu E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Saimir Seferi 10.00 – 14.00
Dr. Sulejman Kodra 10.00 – 14.00
Dr. Alma Idrizi E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Arjana Strakosha 10.00 – 14.00
Dr. Nestor Thereska E Enjte 10.00 – 14.00
Dr. Nevi Pasko 10.00 – 14.00
Dr. Alketa Koroshi E Premte 10.00 – 14.00
Dr. Ahmet Duraku 10.00 – 14.00
Kardiologji I
Dr. Mimoza Lezha E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Vilma Paparisto E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Naltin Shuka E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Albana Doko E Enjte 10.00 – 14.00
Dr. Artan Godo E Premte 10.00 – 14.00
Kardiologji II
Dr. Daniela Teferici E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Alban Dibra E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Sokol Myftiu E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Petrit Bare E Enjte 10.00 – 14.00
Dr. Llesh Rroku E Premte 10.00 – 14.00
Dermatologji
Dr.Ermira Vasili E Hënë 10.00 – 14.00
Dr.Entela Shkodrani E Martë 10.00 – 14.00
Dr.Ermira Vasili E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr.Etleva Jorgaqi E Enjte 10.00 – 14.00
Dr.Entela Shkodrani E Premte 10.00 – 14.00
GastroHepatologji
Dr. Bledar Kraja E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Jovan Basha 10.00 – 14.00
Dr. Skerdi Prifti E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Adriana Babameto 10.00 – 14.00
Dr. Ilir Bibolli E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Marsela Sina 10.00 – 14.00
Dr. Liri Hoxha E Enjte 10.00 – 14.00
Dr. Jovan Basho 10.00 – 14.00
Dr. Stela Taçi E Premte 10.00 – 14.00
Dr. Eva Kuçi 10.00 – 14.00
Endokrinologji
Dr. Luljeta Çakerri E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Flori Toti 10.00 – 14.00
Dr. Violeta Hoxha E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Agron Ylli
Dr. Thanas Fureraj 10.00 – 14.00
Dr. Geri Husi E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Endri Ahmetaj 10.00 – 14.00
Dr. Thanas Fureraj E Enjte 10.00 – 14.00
Dr. Endri Ahmetaj 10.00 – 14.00
Dr. Florian Toti E Premte 10.00 – 14.00
Dr. Geri Husi 10.00 – 14.00
Mjekësia Interne & HTA
Dr. Mihal Tase E Hënë 10.00 – 14.00
Dr. Margarita Resuli E Martë 10.00 – 14.00
Dr. Kastriot Como E Mërkurë 10.00 – 14.00
Dr. Ergita Nelaj E Enjte 10.00 – 12.00
Dr. Margarita Resuli 12.00 – 14.00
Dr. Kastriot Como E Premte 10.00 – 11.00
Dr. Jola Klosi 11.00 – 12.00

 

Lista me emrat dhe ditët e konsultave
për mjekët e Spitalit Onkologjik

 Shërbimi i Onkologjisë
 Mjeku  Konsulent  Ditët e  Konsultave  Orari
Vizitat për Kirurgjinë
Dr.Agim Karaj E Hënë 08.30 – 11.30
Dr.Helidon Nina 11.30 – 13.30
Dr.Ibrahim Avdiu E Martë 08.30 – 11.30
Dr.Ilir Naqellari 11.30 – 13.30
Dr.Agim Karaj E Mërkurë 08.30 – 11.30
Dr.Edmond Gashi 11.30 – 13.30
Dr.Ibrahim Avdiu E Enjte 08.30 – 11.30
Dr.Fatmir Tahiri 11.30 – 13.30
Dr.Agim Karaj E Premte 08.30 – 11.30
Dr.Helidon Nina 11.30 – 13.30
Vizitat për punktin e Gjinekologjisë
Dr.Silvana Çeliku E Hënë 09.00 – 12.00
Dr.Elmira Papa E Martë 09.00 – 12.00
Dr.Silvana Çeliku E Mërkurë 09.00 – 10.30
Dr.Elmira Papa E Enjte 09.00 – 12.00
Dr.Silvana Çeliku E Premte 09.00 – 11.00
Vizitat për punktin e Radioterapisë
Dr.Agim Sallaku E Hënë 10.00 – 12.00
Dr.Agim Sallaku E Martë 10.00 – 12.00
Dr.Astrit Alimehmeti E Mërkurë 09.30 – 11.30
Dr.Arianit Kokobobo E Enjte 10.00 – 12.00
Dr.Orges Spahiu E Premte 10.00 – 12.00
Vizitat për punktin e Kimioterapisë (Shtrimet)
Dr.Dhurata Tarifa E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 08.00 – 11.00
Vizitat për punktin e Kimioterapisë (Konsultat)
Dr.Dhurata Tarifa E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 11.30 – 13.00
Vizitat për punktin e Kimioterapisë (Dokumentacionet)
Dr.Dhurata Tarifa E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 13.00 – 14.00
Vizitat për punktin e Kimioterapisë (Spitali Ditor)
Dr.Sabo Ademi
Dr.Flutura Proko

 

Lista me emrat dhe ditët e konsultave
për mjekët e Spitalit Francez

ORL
Dr.Sh.M. Besim Boçi E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 8.30 – 12.30
Prof.Asc. Birkena Qirjazi E martë, E mërkurë 8.30 – 12.30
Dr.Sh.M. Dolores Bardhyli E mërkurë, E premte 8.30 – 12.30
Prof.Asc. Suela Sallavaci E martë, E enjte 8.30 – 12.30
Dr.Sh.M. Fatos Dodbiba E mërkurë , E premte 8.30 – 12.30
Prof.Asc. Agron Strazimiri E henë, E enjte 8.30 – 12.30
Dr. Jetmira Fejza E hënë, E premte 8.30 – 12.30
Dr.Sh.M. Xhevair Hoxhallari E martë, E enjte 8.30 – 12.30
Dr. Evis Bendo E hënë, E premte 8.30 – 12.30
Dr. Julian Dervishi E martë , E enjte 8.30 – 12.30
Dr. Roven Sinani E mërkurë, E enjte 8.30 – 12.30
Dr. Klevis Thomai E hënë, E premte 8.30 – 12.30
Dr. Orjeta Tonuzi E martë , E enjte 8.30 – 12.30
Dr. Bledi Nini E hënë, E mërkurë 8.30 – 12.30
Okulistikë
Dr Sh.M. Vilma Mema E Hënë-Martë-Mërkurë-Enjte-Premte 09.00 – 11.00
Dr. Sh.M. Ali Tonuzi E hënë, E mërkurë 09.00 – 11.00
Dr. Amarildo Belshi E hënë, E enjte 09.00 – 11.00
Dr. Eneda Rustemi E hënë, E premte 09.00 – 11.00
Çdo ditë 12 – 15 ne kabinetin e konsultave ne Pediatri
Dr .Arjeta Grezda E martë, E mërkurë 09.00 – 11.00
Dr .Anila Monka E henë, E enjte 09.00 – 11.00
Dr. Alketa Tandili E mërkurë, E enjte 09.00 – 11.00
Dr. Julinda Jaho E Mërkurë, E Premte 10:00 – 12:00
Dr.Eralda Leci E martë, E enjte 12.00 – 14.00
Prof.Asc. Pajtim Lutaj E mërkurë 08.00 – 10.30
Rezervo Konsultën Ambulatore Rezervo
Konsultën
Ambulatore
Na ndiqni në Facebook